Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко взяв участь у он-лайн зустрічі, присвяченій муніципальному енергетичному менеджменту

22.04.2021, 15:24, 448,

Захід відбувся в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» за участі керівників 32 міст України, у тому числі і Краматорська.

Учасників привітав перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський та розповів про останні зміни в законодавстві стосовно теми енергоменджменту  та важливості його подальшого впровадження.  

Також зі вступним словом до міст-учасників звернувся Рікардо Кюльхайм, директор Проєкту.

На його думку, підтримка міських голів дозволить досягти значних успіхів у впровадженні та вдосконаленні системи муніципального енергетичного менеджменту. Адже шляхом розвитку енергоменеджменту можна заощадити значні кошти для жителів наших міст та коштів бюджету, компенсувати витрати, зробити вклад в досягнення кліматичних цілей та залучити нові інвестиції.

Під час зустрічі відбулася презентація представників та консультантів Проєкту про перші успіхи та досягнення партнерів, основні виклики та питання, які треба вирішити, а також заплановані наступні кроки.