Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко відвідав з робочим візитом управління з гуманітарних питань

27.09.2021, 17:22, 298,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко під час робочого візиту обговорив нагальні питання з Андрієм Гореславцем, начальником управління з гуманітарних питань.

Під час зустрічі мова йшла про поточні робочі моменти, і ,зокрема, про встановлення на Привокзальній площі пам’ятника паровозу.

Олександр Гончаренко зазначив: «Краматорськ починався з невеликої залізничної станції, тому розміщення цього монумента є актуальним та відображає історію розвитку міста».

 Установчі роботи повинні завершитися до середини жовтня. Реставрований паровоз буде підсвічуватися та давати звуковий сигнал – символічний гудок.

Також важливою темою робочої розмови стала доля маєтку ХХ століття на вулиці Клубній, відомого як Вілла Протце, де зараз розміщено один із відділів поліції. Ця пам’ятка архітектури може стати цікавим туристичним об’єктом нашого міста.

Наразі, щоб вести реставраційні та ремонтні роботи, треба пересилити відділ поліції в іншу будівлю.

Управління з гуманітарних питань займається розробкою програми щодо подальшого функціонування Вілли Протце. У планах – розміщення там історико-архітектурного комплексу або створення арт-об’єкта, що привабить туристів до міста.