Міський голова Краматорська оглянув техніку, придбану для комунальних підприємств

19.11.2021, 15:32, 160,

З міського бюджету закуплено техніку для комунальних підприємств «ДРУАС» та «Краматорський водоканал».

КП «ДРУАС» відтепер має п’ять нових тракторів «Бєларус-320.4» та причепи дня них. Вони обладнані комунальними щітками та гідроповоротним відвалом для снігу. Причепи будуть використовуватися для перевезення листя, трави, гілок, деревини та іншого.

Також придбано чотири розкидачі дорожніх сумішей РДС-3. Техніка призначена для рівномірного розкидання протиожеледних сумішей на дорогах.

До кінця листопада підприємство очікує надходження ще трьох видів техніки: дорожні комбіновані машини двох видів з піскорозкидувальним, поливомийним обладнанням та снігоочисним відвалом та самоскид зі снігоочисним відвалом. 

Міський голова Краматорська розповів, що загальна кількість нової техніки складає 20 одиниць, на сьогодні з них отримано 14, ще шість місто отримає протягом наступних десяти днів.

«Нові машини використовуватимуться для прибирання снігу, посипання доріг під час ожеледиці та вивозу листя. Сучасна техніка дозволить комунальному підприємству ефективно справлятися зі сміттям та проблемами викликаними погодними умовами», – підкреслив Олександр Гончаренко.

Для КВП «Краматорський водоканал» придбано МАЗ 5340С2, кран-маніпулятор, гусеничний міні-екскаватор та причеп для перевезення спецтехніки, які будуть застосовуватися для ремонту водопровідних мереж.