Міський голова Краматорська оглянув новий стадіон у центрі міста

11.01.2021, 12:53, 988,

Сьогодні міський голова разом із своїми заступниками відвідав спортивно-оздоровчий комплекс у Краматорську по вул. Парковій та обговорив питання його заповнюваності з настанням сприятливих погодних умов.

Нещодавно збудований новий об’єкт поки що не працює на повну потужність – адже майданчик знаходиться просто неба, тому у зимній період використовувати його поки що не можливо. Тим не менш, за бажанням краматорці можуть тут тренуватися на бігових доріжках.

Міський голова проінспектував приміщення, в яких розташовані роздягальні та душові – у подальшому вони будуть задіяні за потребою відвідувачів. Олександр Гончаренко  поставив задачу управлінню з гуманітарних питань вирішити питання заповнюваності майданчика з кінця березня гуртками та секціями, які будуть проводити тут тренування. Також будь-які мешканці міста матимуть змогу проводити тут футбольні матчі, тренуватися на тенісному корті, тощо.

За інформацією заступника міського голови Андрія Безсонного, це нове футбольне поле має усі шанси отримати сертифікат у федерації футболу України, аби у подальшому тут можна було проводити матчі першої та другої ліги.