Міський голова Краматорська: «Дякую бізнесменам, які завжди готові допомогти місту»


Олександр Гончаренко та народний депутат Максим Єфімов сьогодні поспілкувались із представниками бізнес-спільноти – підприємцями, які завжди приходили на допомогу нашому місту в скрутну годину. Разом із ними Олександр Гончаренко обговорив, яка допомога може знадобитись у вирішенні поточних задач господарської діяльності міської влади.

Було узгоджено, яким чином буде відбуватись комунікація, аби необхідні рішення приймались максимально оперативно. Міський голова Олександр Гончаренко також повідомив усіх присутніх, що ситуація у місті контрольована, військові та працівники органів правопорядку несуть посилений режим служби аби забезпечити дотримання порядку у місті.

А ми нагадуємо, що усі бажаючі надати фінансову допомогу військовим-захисникам Краматорська можуть зробити це за наступними реквізитами:

  • ГО АКМЦ
  • Номер рахунку UA483355480000026009053612062
  • код ЄДРПОУ/ІПН 40158917

У призначенні платежу вказати “Благодійна допомога на захист Краматорська”. У зв’язку з тим, що відкрити рахунок через виконком — надзвичайно складна процедура, ми щиро вдячні Антикризовому медіа-центру за те, що відгукнулись на наше прохання про допомогу.