Міський голова Андрій Панков звернувся до краматорців із закликом про дотримання карантинних норм під час відзначання 75 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2020, 11:35, 55,

 «Шановні краматорці!

      Наше місто разом із усією Україною відзначатиме ювілейну, 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На жаль, у 2020 році усі ми опинилися у нових умовах – та заради збереження здоров’я повинні дотримуватися карантину.

      Проте цей День – особливий для кожного з нас. Ми пам’ятаємо та вдячні нашим ветеранам за їх героїзм, та хочемо відзначити його навіть у таких непростих умовах.

      Тож міським штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій було прийняте рішення не обмежувати доступ до меморіалів у Краматорську, аби ви мали можливість протягом усього дня віддати шану полеглим героям. Міські комунальні служби навели лад та прибрали на кожному з них, тож ви можете без будь-яких покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання усіх жертв цієї страшної війни та повторити «Ніколи знов!»

      Але закликаю вас ретельно дотримуватися усіх протиепідемічних вимог – адже ми повинні дбати про себе, своїх близьких та оточуючих.

      Вчасно прийняті карантинні заходи під час Великодня дозволили уникнути розповсюдження коронавірусу у Краматорську. Сподіваюсь, що їх дотримання і надалі дозволить мешканцям міста подолати цього невидимого, але вкрай небезпечного ворога», – зазначив на своїй сторінці у мережі фейсбук Андрій Панков.