Міський голова Андрій Панков зустрівся з мешканцями мікрорайону КПД

08.09.2020, 16:28, 103,

Міський голова Краматорська відреагував на звернення мешканців віддаленого району міста та перевірив роботу комунальних служб на цій території.

Питання, які турбували мешканців будинків по вул. А. Солов’яненка, торкалися усіх сфер життєдіяльності – роботи пасажирського транспорту, ремонту внутрішньо квартальних доріг, будинків, ліфтів та комунікацій, облаштування молодіжного центру.

«Ми бачимо позитивні зміни у місті за останні роки, особливо у центрі, – сказали під час зустрічі активні громадяни. – Сподіваємось, що і до нашого району буде така ж увага. Ми розуміємо, що відразу відремонтувати все і навести лад у всіх куточках міста неможливо, але вже відчуваємо більш комфортні умови. Наприклад, дякуємо за те, що пустили новий тролейбусний маршрут, який з’єднав наш район з іншими частинами Краматорська».

Крім питань житлово-комунального господарства  мешканці також попросили облаштувати  у районі Центр для дітей та молоді – адже територія для нього вже є – це колишня зала для занять з пауерліфтингу. За словами начальника управління з гуманітарних питань Андрія Гореславця, до кінця поточного року буде розроблена проєктно-кошторисна документація, а у наступному цей проєкт планується втілити у життя.

«Будь-який район міста важливий у Краматорську. Не існує першочергових або другорядних територій. Зміни відбуваються у кожному куточку вже зараз. Поступово, крок за кроком,  послідовно та стратегічно Краматорськ оновлюється. Тож продовжуємо цю роботу і прислухаємось до побажань та ініціатив усіх мешканців міста», – підсумував зустріч Андрій Панков.