Міський голова Андрій Панков взяв участь у обласній онлайн-нараді щодо заходів з протидії коронавірусу


Нарада пройшла під головуванням очільника Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. Також участь в онлайн-нараді взяли голови райдержадміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад та керівники військово-цивільних адміністрацій області.

     Голова обласної адміністрації повідомив, що на останньому етапі розробки перебуває обласний оперативний план із ліквідації надзвичайної ситуації – пандемії коронавірусу. Його запровадження буде прямим керівництвом до дій органам місцевого самоврядування, що дозволить виконувати його максимально злагоджено та оперативно. Андрій Панков доповів про заходи із протидії поширення коронавірусу, що вживаються у Краматорську.

     Окремо Павло Кириленко закликав очільників міст, районів та громад безкомпромісно дотримуватись вимоги про закриття поліфункціональних торгівельних об’єктів – ринків. Він наголосив, що на сьогоднішній день, в умовах карантинних заходів їх закриття може суттєво знизити вірогідність різкого поширення COVID-19.

     Також голова облдержадміністрації повідомив, що окрім нарад на рівні області, координація посередництвом онлайн-спілкування буде і на державному рівні. Попередньо планується, що такі наради під головуванням Президента України будуть проходити двічі на тиждень, а до участі у них, окрім голів ОДА запрошено мерів міст обласного підпорядкування – серед них і міський голова Краматорська Андрій Панков.

     Перша така нарада вже відбулась у неділю, 22 березня.