Міський голова Андрій Панков відзначив вчителів та випускників, які показали найкращі результати на ЗНО

27.08.2020, 11:01, 84,

Сьогодні краматорські педагоги зібралися на нараду що до готовності роботи шкіл та ліцеїв міста до навчального року  2020-2021 в період пандемії. Андрій Панков проінформував керівників навчальних закладів про ситуацію відносно захворюваності на коронавірус та заходи, яке місцеве самоврядування впроваджує для підтримки роботи шкіл в нових умовах. Також він нагородив вчителів та випускників минулого року, які набрали найвищі бали під час ЗНО.

Начальник управління освіти Марина Мозольова доповіла, що школи та ліцеї майже готові до початку роботи. У деяких закладах ще існують певні проблеми, які повинні бути усунені найближчим часом, але у цілому готовність складає 95 %. Також Марина Мозольова більш детально розповіла про нові вимоги, які висуваються до навчального процесу – це і харчування, організація перерв, початок навчань за графіком, а також розбивка великих класів на групи.

У свою чергу, міський голова звернувся до освітян: «Скоро школи нашого міста знову відчинять двері для своїх учнів. Певен, цього з нетерпінням чекаєте і ви, і діти, і увесь викладацький та технічний персонал наших освітніх закладів. Розпочинаючи навчальний рік, ми з вами маємо розуміти, яку відповідальність покладаємо на свої плечі. Першого вересня діти мають піти до школи. Запускаючи навчальний процес, ми, у першу чергу, думаємо про те, аби це було максимально безпечно для здоров’я дітей та викладачів. На підготовку шкіл та дитячих садків місто витратило сукупно майже 2,5 мільйонів гривень. Ми забезпечили школи необхідними засобами дезінфекції та безконтактними термометрами, як це рекомендувало Міністерство охорони здоров’я. Безпека та здоров’я – ось головне, про що ми повинні подбати».

Також Андрій Панков привітав вчителів, чиї учні на ЗНО 2020 отримали відмінні результати – 200 балів: «Ви – гордість нашого міста, приклад для колег та справжні молодці. Від імені усіх мешканців Краматорська дозвольте вручити вам сертифікати на отримання грошової премії за ваші досягнення». Не забули і про випускників – їх міський голова нагородив наручними годинниками та побажав успіхів у подальшому здобуванні вищої освіти.