Міський голова Андрій Панков разом з військовими привітав учнів з початком нового навчального року

01.09.2020, 14:56, 85,

Сьогодні, у День знань, для усіх краматорських школярів розпочався новий навчальний рік. Карантинні заходи внесли свої корективи – традиційні святкові лінійки були скасовані, святкові заходи торкнулися лише першокласників та випускників.

Андрій Панков разом із заступником командувача ООС Євгеном Коваленком завітали у дві школи Краматорська: ЗОШ № 23 і № 18, аби передати подарки для малечі та сучасну літературу для поповнення фондів бібліотек.

«Нехай новий навчальний рік принесе нові відкриття, буде цікавим та яскравим на події. Зараз ми повинні дотримуватися протиепідемічних заходів, але рано чи пізно загроза мине, і ми з вами повернемося до звичайного життя, – зазначив Андрій Панков. – Бажаю усім наснаги, сили та збереження жаги до знань, що обов’язково дозволить подолати уcі негаразди та перепони на шляху до омріяної освіти».

Учні, в свою чергу, подякували міському голові та військовим за збереження мирного неба та покращення умов навчання – ремонту приміщень та закупівлю необхідної комп’ютерної техніки та пообіцяли старанно вчитися, аби отримати добрі оцінки і згодом поступити до найкращих вишів України.

Педагоги та міський голова висловили найщиріші слова вдячності керівництву ООС та особисто командувачу генерал-летейнанту Володимиру Кравченко за увагу до дітей Краматорська та їх патріотичному вихованню.