Міський голова Андрій Панков привітав чемпіонів з роботехніки із перемогою


 Сьогодні школярі з ОШ №25 – учасники команди RobotKram, які здобули перемогу у регіональному турнірі FIRST LEGO League у Харкові, завітали до Краматорської міської ради, аби поділитися враженнями від змагань.

     Їх зустрів міський голова та привітав зі значними здобутками. «Ви – талановиті та розумні, ви вигадуєте нові ідеї та втілюєте їх у життя. Ми, дорослі, зі свого боку робимо усе можливе, аби підтримати вас та забезпечити усім необхідним для подальшої роботи та реалізації ваших проектів та стартапів», – зазначив Андрій Панков.

     Так, у минулому році аби підтримати рівень підготовки і сприяти розвитку та здобуттю нових знань школярами в IT-сфері, міський голова Андрій Панков після відвідування гуртка робототехніки у ОШ № 16 ініціював виділення додаткових коштів на закупівлю необхідного обладнання для юних винахідників. Депутатський корпус підтримав цю пропозицію, і трохи згодом були закуплені необхідні набори для конструювання, а також ноутбуки для програмування. Отже, краматорські школярі мали можливість вдосконалювати свої навички. А результатом їхньої наполегливої праці стали здобуті перемоги.

     Сьогодні Андрій Панков вручив команді сертифікат на отримання квадрокоптера. За словами школярів, вони саме мріяли про таке обладнання та навіть намагалися зібрати його самотужки – тепер нова техніка стане у нагоді для підготовки до наступних змагань.

     Вже скоро чемпіони та 4 команди краматорчан: IT way (студія робототехніки ITWAY Lab), KramLegoCity (ліцей № 4 “Успіх”), Sigma plus (ЗОШ №16) та Thunderbolts (ЗОШ №32) , що також вибороли нагороди, приймуть участь у фіналі конкурсу, який планується провести у Києві.