Міський голова Андрій Панков поспілкувався з мітингувальниками

11.11.2020, 13:30, 152,

Сьогодні біля будівлі Краматорської міської ради відбулася акція проти введення обмежень відносно діяльності суб’єктів господарювання та побутового обслуговування через перебування Краматорська у “червоній зоні”.

З мітингувальниками поспілкувався міський голова Андрій Панков.

«Наше завдання – не допустити економічного колапсу, що матиме довготривалий ефект – бюджети громад дуже сильно постраждали від весняного локдауну.

Окрема розмова – карантин вихідного дня. Вважаю цю ідею так само недоречною. І так само бачу тільки зворотній ефект – ця норма призведе до масових скупчень у закладах в будні дні після роботи. Це – не вихід, – акцентував увагу у своєму фб-акаунті Андрій Панков. – Вкотре я сказав підприємцям: треба дуже відповідально підходити виконання посилених санітарно епідемічних правил – розмежовувати потоки відвідувачів, слідкувати, аби ті відповідально підходили до носіння масок та респіраторів, у тому числі зроблених власноруч. А також прошу дуже ретельно стежити за тим, як дотримуються цих правил ваші відвідувачі – від цього, у прямому сенсі залежить, чи будете ви працювати далі. Закликаю вас піти на зустріч персоналу та відправити на дистанційну роботу тих, чия присутність у офісі або на підприємстві необов’язкова.

Я дякую підприємцям за відповідальність під час мітингу, усі були в захисних масках, та все ж наголошую, що я завжди готовий до відкритого і прозорого діалогу, який вчора провів з активом. Утримайтесь надалі від масових акцій.

Зараз треба єднатись – пандемія коронавірусу показала, що ми усі рівні перед хворобою. Буду і надалі відстоювати інтереси підприємців!»