Міський голова Андрій Панков перевірив готовність комунальних підприємств до опалювального сезону

19.10.2020, 18:31, 120,

Сьогодні міський голова Краматорська під час робочої поїздки відвідав комунальні підприємства міста: «Краматорська тепломережа», «ДРУАС»,  «Краматорський водоканал» та КТТУ аби перевірити готовність їх роботи у осінньо-зимовий період.

Опалювальний сезон у Краматорську розпочнеться, коли середньодобова температура протягом трьох діб буде складати +8 та нижче. Наразі усі комунальники, що забезпечують життєдіяльність міста, провели підготовку щодо переходу до роботи в умовах низької температури.

У КТТУ підготували рухомий склад та очікують прибуття нових автобусів, перевірили роботу контактної мережі. КП «ДРУАС» провело закупівлю солі для  виготовлення піщано-сольової суміші. Частина такої суміші залишилася з минулого року. Готовність техніки для прибирання вулиць від снігу складає 80 %.

«Краматорський водоканал» за 9 місяців поточного року придбав необхідне обладнання, гідранти, люки та автоцистерну для доставки води, аби забезпечувати безперебійне водопостачання.  Також проводилася заміна та реконструкція водопровідних та водовідвідних мереж та запірної арматури.

При підготовці к опалювальному сезону 2020-2021 рр. КВП «Краматорська тепломережа» міськради виконала планово-попереджувальні ремонти та технологічне обслуговування обладнання у 19 котельнях, провела ревізію запірної арматури теплових мереж (400 од.), булозамінено 657 погонних метрів теплових мереж, проведено технічне переобладнання вузлів обліку природного газу на 3-х котельнях, виконано відновлення теплової ізоляції загальної протяжністю 630 погонних метрів.

«Краматорці  не повинні відчути будь-яких незручностей, коли відбудеться зниження температури – тепло в оселях повинно з’явитись своєчасно, транспорт  – працювати без затримок, автодороги  – прибиратися та підтримуватися у належному стані», – підкреслив Андрій Панков.