Міські служби усувають наслідки буревію

01.10.2020, 13:47, 112,

Внаслідок буревію, що мав місце 30 вересня, станом на ранок 1 жовтня виведено з ладу 26 пунктів вмикання зовнішнього освітлення повністю та частково мають пошкодження мережі освітлення щє на 13 пунктах вмикання.

Вночі виконувались роботи з оперативного усунення обірваних дротів, обрізання дерев, що впали на лінії освітлення та усунення замикань дротів. В поточний час тривають роботи з ліквідації  пошкоджень, в основному в центральній частині міста та разом з працівниками Краматорського РЕМ на вулицях селищ міста.

За інформацією РЕМ, від населення надійшло близько 50 заявок на ліквідування аварій та відновлення електропостачання. Серед них 11 колективних звернень.

За умови відсутності додаткових пошкоджень, усунення всіх несправностей мереж освітлення в основному планується виконати протягом наступної доби.

КП «ДРУАС» та КК «Ладіс» проводять прибирання дерев та гілок, які впали внаслідок значних поривів вітру. Міськгаз проводить відновлення мереж газопостачання в окремих приватних домоволодіннях.