Міська влада працює над вирішенням важливих питань під час карантинних заходів


Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці міський голова Андрій Панков.

    «Шановні краматорці!

    Кабінет Міністрів України прийняв дуже непросте рішення – обмежити до десяти кількість осіб, що одночасно можуть перебувати в одному автобусі чи тролейбусі. Я розумію незручності для людей через обмеження в роботі громадського транспорту, але це вимушене рішення, і сьогодні ми маємо йому слідувати. Ми піклуємось, у першу чергу, про ваше здоров’я, тому будемо виконувати це розпорядження і надалі. І ми вже бачимо, як жителі міста самоорганізовуються, допомагають один одному.

    Я закликаю краматорців максимально залишатись удома та обмежити свої контакти, це в ваших інтересах. Шановні наші літні містяни – ми би дуже хотіли, щоб усі залишались здорові, але статистика ВООЗ говорить про те, що ви знаходитесь у групі ризику. Будь-ласка, поки триває карантин залишайтесь удома так довго, наскільки це можливо. Також я звертаюсь до молоді – піклуйтесь про своїх рідних, допомагайте їм із доставкою продуктів харчування, ліків та інших речей першої необхідності, при цьому суворо дотримуючись правила про використання засобів індивідуального захисту.

    Ситуація у Краматорську повністю контрольована, але не можна і применшувати загрозу.

    Наразі міська влада працює над вирішенням важливих питань: це організація підвозу на робочі місця усіх медичних працівників, виплата грошової допомоги сім`ям з дітьми, що належать до пільгових категорій, виготовлення захисних масок та пошив захисник костюмів для медиків, ми підтримуємо співпрацю з торговими та аптечними мережами, аби не допустити дефіциту продуктів чи ліків. Усі служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити життєдіяльність всього Краматорська та не допустити поширення небезпечної хвороби.

    Ми не можемо з упевненістю казати, коли карантин завершиться, але я переконаний, що дотримуючись рекомендацій лікарів та відповідально виконуючи усі пункти розпорядження Кабінету Міністрів України про вжиті карантинні обмеження, ми наближатимемо нашу спільну перемогу над вірусом.»