Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»


На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України,затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року№ 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їхвільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національнуонлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразідоступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опануватицифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, наплатформі доступний новий онлайн-курс «Кіберняні»(https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny). З цього курсу ви дізнаєтеся, якмінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Якпопередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися післяних, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти,для яких кібербезпека – це не тільки робота, а спосіб життя.

З метою залучення якомога більшої кількості громадян до процесуопанування цифровими навичками, Мінцифри звертається до Вас з проханнямнадати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодоможливості перегляду зазначеного курсу онлайн.

За будь-яким питанням, звертайтесь до Вікторії Хомутської (homutska@thedigital.gov.ua).