Мешканців Краматорська закликають дотримуватися карантинних заходів на ринках, у супермаркетах та громадському транспорті

04.10.2021, 16:40, 274,

Заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко, у зв’язку з поточною ситуацією захворюваності на коронавірус, провів нараду з керівництвом супермаркетів, ринків, підприємств-автоперевізників та представниками Патрульної та Національної поліції.

Про  епідемічну ситуацію на території міста та динаміку захворюваності на COVID-19 доповіла завідувач Краматорської міської філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Людмила Хомякова. 

Станом на 4 жовтня на стаціонарному лікуванні з пневмонією  знаходиться 181 пацієнт.

З них:

– з підтвердженим COVID-19 – 167 пацієнтів;

– на кисневій підтримці – 145 пацієнтів;

– на централізованому кисні – 23 пацієнти;

– на кисневому концентраторі – 122 пацієнти;

– на апаратах ШВЛ – 2 пацієнти.

Вільні апарати ШВЛ – 28 апаратів.

За вихідні Отримано 107 позитивних тестів ПЛР на коронавірус.

Госпіталізовано – 57 пацієнтів.

Одужало – 37 пацієнтів.

Померло – 9 пацієнтів.

Валерій Радченко звернув увагу керівників торговельних підприємств на необхідність проведення роз’яснювальних робіт у колективах щодо особистої безпеки та безпеки відвідувачів.  Зокрема, про дотримання карантинних обмежень, які діють у жовтій зоні.

«Постійне зростання захворюваності викликає занепокоєння та потребує негайного реагування. Зверніть увагу на перебування в приміщеннях закладів та на території ринків працівників, продавців і покупців без надягнутих респіраторів або захисних масок та на дотримання фізичної дистанції. Також важливо поновити інформаційно-роз’яснювальну роботу», – наголосив Валерій Радченко.  

Заступник міського голови нагадав, що з 1 жовтня активізовано дієвий контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадському транспорті, особливу увагу правоохоронці приділяють  дотриманню маскового режиму водіями та пасажирами, а також кількості пасажирів у салонах.