Мешканці вул. Н. Курченко звернулися до міського голови з ініціативами благоустрою району

05.08.2020, 13:59, 115,

Світова пандемія внесла корективи в роботу органів місцевого самоврядування. Тож, поки відмінено особисті прийоми керівників, краматорці мають можливість звернутися із зауваженнями,  скаргами або пропозиціями через електронну або звичайну пошту, чи зателефонувавши до контактного центру.

Мешканці декількох будинків по вул. Н. Курченко днями колективно звернулися до міського голови з чисельними питаннями та пропозиціями. Зважаючи на актуальність проблем, Андрій Панков перевірив ситуацію  безпосередньо у цих будинках.

Зауваження торкалася роботи керуючої компанії «Ладіс» – як, наприклад, облаштування відмостки, вирішення проблемної ситуації у підвальному приміщенні, ремонт освітлення у під’їздах, прибирання території. Також мешканці просили відремонтувати підхід до під’їздів та встановити поручні та лавки, бо переважна кількість мешканців – це літні люди.

До розмови із міським головою залучилися і інші мешканці району –  вони показали територію між будинками, яка може стати центром відпочинку для усіх та запропонували облаштувати тут сквер і дитячий майданчик.

Андрій Панков уважно вислухав усі побажання та пропозиції, обговорив із мешканцями варіанти реалізації ідей та надав керівникам відповідних підрозділів розпорядження що до усунення існуючих проблем.