Марафон «Наш Краматорськ»: нагородження учасників основних забігів

25.09.2021, 17:27, 394,

Завершився наймасовіший біговий захід Донеччини – марафон «Наш Краматорськ». Учасники фінішували на площі Миру, де їх вітали глядачі та вболівальники.

Відразу по закінченню марафону відбулася церемонія нагородження, де спортсменам вручили медалі, кубки й подарунки.

Найкращими серед чоловіків на дистанції 42 км стали: Дмитро Пожевілов – 1 місце, Олександр Великодний – 2 місце, Артем Черешнев – 3 місце. Серед жінок: Ірина Згурська – 1 місце, Олександра Кириллова – 2 місце, Тетяна Король – 3 місце.

На дистанції 21 км призові місця серед чоловіків отримали: учасник, який зареєструвався під іменем Ігор – 1 місце, Дмитро Динамо – 2 місце, Ігор Токар – 3 місце. Серед жінок: Зоя Рузімурадова – 1 місце, Яна Киптенко – 2 місце, Людмила Сердюк – 3 місце.

Кубок машинобудівників цього року серед чоловіків здобув Олександр Поляков, а перемога серед жінок дісталася Наталії Савенковій.

Найкращими бігунами Краматорська стали на дистанції 42 км Іван Малік та Альона Лазарева, на дистанції 21 км – Михайло Волохов та Таміла Абдулхаликова, на дистанції 10 км – Сергій Котолевський та Стабровська Ірина, на дистанції 5 км – Владислав Сидашев та Ольга Грубая.

Святкування Дня міста і Дня машинобудівника продовжується. О 19:00 на головній сцені на мешканців та гостей Краматорська чекає святковий концерт за участю зірок української естради –  гурту «KAZKA», Олі Полякової та кавер-гурту «Пропеллер Ришельє».