Майже 7 тисяч адміністративних послуг отримано платниками від краматорських податківців за чотири місяця цього року


Краматорські податківці вкотре звертають увагу представників бізнесу та мешканців регіону, що на період карантину на території Донецької області Центр обслуговування платників продовжує працювати виключно в онлайн-режимі. Означене не є перешкодою в отриманні адміністративних послуг, адже заяву або запит для отримання кожної з них легко подати в електронному вигляді, зокрема, через Електронний кабінет платника ((https://cabinet.tax.gov.ua).

      Протягом чотирьох місяців поточного року платниками податків отримано 6762 адміністративні послуги.

       Найбільш популярними серед адмінпослуг (більше 66%) традиційно залишаються видача картки платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків та видача відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом січня – квітня 2020 року громадяни отримали 4483 таких послуг. На «другому місті» – послуга з отримання витягу з реєстру платників єдиного податку – 543 (8 %), на «третьому місті» – отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи – 484 (7 %).

       Крім того, за цей період кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг зареєстровано 1258 клієнтів та видано 3196 сертифікатів відкритого ключа.

       Краматорські податківці наполегливо радять всім користуватися дистанційними сервісами ДПС «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua) та «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (http://zir.tax.gov.ua). А допоможуть кожному в цьому докладні відеоуроки на ютуб-каналі ДПС https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw.

       У разі виникнення питань, кожен може отримати консультацію в режимі скайп – зв’язку (cop0515), або за телефонами: (06264)54293, (06264)59586.

Краматорське управління ГУ ДПС у Донецькій області