Майже 250 школярів Краматорська отримали премію «Обдарованість»

22.12.2020, 11:47, 797,

У звя’зку з необхідністю дотримання протиепідемічних вимог, вручення премій від міської ради Краматорська відбувалося дистанційно.

За високі досягнення у Всеукраїнських, Міжнародних та обласних конкурсах, учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях 234 учні краматорських шкіл  були нагороджені   разовою премією міської ради. Таким чином були відзначені ті  школярі, хто наділений виключними здібностями і талантом та здатні досягти високих результатів у сфері науки, освіти та спорту.

33 призери  Всеукраїнських спортивних чемпіонатів,  змагань та турнірів, Всеукраїнських конкурсів МАН, ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з основ наук отримали по 1200 грн,  201 призер обласних спортивних чемпіонатів,  змагань та турнірів, обласних конкурсів МАН, регіонального туру МАН та обласних олімпіад з основ наук отримали по 850 грн.

На жаль, у зв’язку з встановленням карантину, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», частина заходів була скасована, або проведена дистанційно, тому кількість переможців вищезазначених заходів зменшилась.            

Ми вітаємо  обдаровану молодь –  усіх тих, хто в нелегких випробовуваннях виборов перемогу, утвердив невтомну працю свого наставника-вчителя. Нехай за цими досягненнями в навчанні буде ще багато перемог!