Літературно –мистецький фестиваль «Кальміюс» у Краматорську виходить на фінішну пряму

21.05.2021, 15:22, 896,

В неділю у Краматорську в різних локаціях відбудеться два цікавих та унікальних заходи: зустріч з письменницями та концерт.

Літературна зустріч з письменницями відбудеться у Краматорську найближчої неділі, 23 травня. З читачами зустрінуться Маргарита Пугаченко та Анастасія Левкова об 11.00 у кав’ярні “Поруч”, по бул. Машинобудівників, 20.

Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією за посиланням http://surl.li/uesa

Приходьте на зустріч з письменницями! Обіцяємо – буде цікаво!

А того ж дня о 14.00 у ПК і Т НКМЗ відбудеться концерт Соломії Чубай – української музикантки та продюсерки літературно-музичних проєктів. Вхід вільний!

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/2RQUvZ2

Соломія – авторка мистецького проєкту з симфонічним оркестром «Чубай.Україна.Любов. POETY». Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта» та Shockolad» виступатиме з симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії у Краматорську та Сєвєродонецьку.

Відома музикантка устигає займатись громадською та благодійною активністю. А ще вона мама особливого хлопчика з аутизмом. У 2016 році Соломія створила проєкт «Колискові для Олекси» та видала альбом, щоб допомогти батькам та дітям поширити інформацію про аутизм в Україні. У 2019 році Соломія Чубай реалізувала проєкт «Чубай. Україна. Любов. POETY», присвячений до 70-ліття від дня народження Грицька Чубая. Це поезія та музика, що об’єднують століття: від Лесі Українки до Грицька Чубая, від Василя Стуса до Сергія Жадана. Це проєкт про спадкоємність української поезії, а також любові і пам’яті впродовж століть.