Лікарі у Краматорську можуть отримати службове житло


Начальник КМВА Олександр Гончаренко провів нараду з очільниками лікарень міста та відділу охорони здоров’я Краматорська. Зокрема, обговорили, як підтримати молодих спеціалістів.
Оксана Зозуля, лікар-гастроінтеролог, педіатр Дитячого територіального медичного об’єднання нещодавно стала власницею ордеру на 1-кімнатну квартиру в Краматорську. “Вона закінчила інтернатуру менш ніж рік тому, а перед тим, навчаючись в університеті, працювала медичною сестрою в цій же лікарні. Вона, можна сказати, наша вихованиця”, – розповідає очільниця ДТМО Наталія Капуста, – “Пройшла шлях від медсестри до лікаря і, нарешті, отримала гідну винагороду — службове житло”.

Квартиру лікарня отримала на праві оперативного управління, ордер виписали в управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради, яке раніше виконало там ремонт.

“Дана практика у нашому місті буде продовжена, адже ще у 2021 році було затверджено програму місцевих стимулів для медичних працівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я на 2021-2025 роки”, – розповідає начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко. Він привітав лікарку та вручив їй ключі на нове житло.

Також під час наради обговорили поточну ситуацію у сфері охорони здоров’я міста.

Міські лікарні, як і всі інші заклади соціальної інфраструктури, використовують теплу пору року аби підготуватися до майбутньої зими. Там, де необхідно, виконують поточні або капітальні ремонти.

Минулого тижня 6408 мешканців нашого міста звертались до лікарів первинної ланки, з них 1295 — це діти. Зі зроблених 179 тестів на коронавірус позитивними виявились 6.

Також упродовж попереднього тижня 381 особа у Краматорську звернулись до лікарень міста по надання стаціонарної допомоги. За той самий час 389 осіб виписано.