Кулінарний батл у Краматорську: «Панські забаганки», «Летючі крильця», шурпа, куліш та багато іншого

24.08.2021, 15:57, 1488,

24 серпня у Краматорську в Саду Бернацького триває святкування 30-річчя Незалежності України. В цей день в місті проходить яскравий, спортивний, творчій, сімейний фестиваль «Барви успіху». В рамках фестивалю відбувся кулінарний батл серед представників міського самоврядування та комунальних підприємств.

У кулінарних змаганнях взяли участь дев’ять команд, які приготували смачні різноманітні страви та пригостили гостей свята.

Команда управління житлового та комунального господарства «УЖКГ» готували страву з оригінальною назвою «Летюча картопля». Як пояснили кулінари, страва має таку назву тому що до її складу входять курячі крильця.

Управління освіти «Гурме» вразили жури та гостей шурпою та айлазаном по-українськи.

 Управління капітального будівництва «УКБ» пригощали кулішем.

Команда «Деруни-вареники» спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба»готували деруни та картоплю з м’ясом по-селянськи.

Команли КП КТТУ «КТТУ» та КВП «Краматорський водоканал» «AQWA», ліпили вареники.

Працівниці управління реєстраційних послуг «Файні паняночки» приготували страву «Панські забаганки» та палюшки з шкварками та луком.  

Управління забезпечення діяльності виконкому «Жуки» пригощали оригінальним супом-пюре «Вишисуаз», картоплею в фользі та овочами.

 Команда заступників міського голови та старост старостинських округів «Краматорськ місто щасливих» готували картоплю з овочами.

Страви команд оцінювало жури до складу якого увійшли ресторатори, народний депутат України Максим Єфімов та міський голова Олександр Гончаренко.

Олександр Гончаренко завітав на свято разом зі своєю донькою Євгенією.

«Сьогодні я впевнився, що наші працівники не тільки чудові фахівці, але ще знатні кулінари, які злагоджено працюють у команді. Усі страви дуже смачні та оригінальні. Впевнений, що кулінарний батл стане нашою доброю традицією і наступного року в нас буде ще більше учасників», – зазначив Олександр Гончаренко.

Після дегустації журі виставили свої бали. За результатами, перемогу отримала команда Управління забезпечення діяльності виконкому «Жуки». Приз глядацьких симпатій отримало управління капітального будівництва.

«Барви успіху» тривають. На вас чекають:

17:00 – 19:00 – святкова концертна програма

19:00 – кіно просто неба – сімейна комедія

20:30 – вечірнє шоу: DJ-set, Сo2jet; світлові колони; пінне, лазерне та крио шоу. Кулі-гіганти, 3-D роботи.