Краматорців просять не залишати автомобілі на узбіччях доріг


У зв’язку з погіршенням погодних умов у Краматорську водіїв просять бути пильними та не залишати особистий транспорт на узбіччях доріг.

Донецький регіональний центр з гідрометеорології повідомляє, що упродовж найближчих днів на території нашої області та Краматорська зокрема, очікується ожеледиця, хуртовини та можливе налипання мокрого снігу.

У зв’язку з цим комунальні служби Краматорська працюють у посиленому режимі та готуються до ліквідації наслідків негоди й забезпечення стабільної життєдіяльності міста.

У КП «ДРУАС» звертаються до водіїв з проханням у період погіршення погодних умов не виїжджати на дороги без нагальної потреби та не залишати автомобілі на узбіччях доріг, так як вони будуть перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Підприємства, установи, організації різних форм власності та мешканців приватного сектору закликаємо своєчасно очищати закріплені та прилеглі території від снігу й льоду, обробляти їх, за наявності, антиожеледними матеріалами.

Шановні краматорці та гості міста – на вулиці дотримуйтеся запобіжних заходів, щоб не допустити переохолодження та знизити загрозу травматизму.