Краматорський Водоканал святкує 90-річчя

02.07.2021, 22:35, 981,

Вдячність та гарні побажання – ось ключові слова, які і створили дійсно святкову атмосферу у міському саду Бернацького, де сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди 90- річчя Краматорського Водоканалу.


Всі ми знаємо, що вода – це невід’ємна частина всього живого на землі, що життя виникло з води і без неї воно завмирає. Водопостачання та водовідведення для великого індустріального Краматорська – найнеобхідніші елементи його життєдіяльності та благоустрою. Кожен новий день ми починаємо не тільки з хліба на столі, але і з ковтка цілющої води. Саме завдяки наполегливій праці цього підприємства щодня, за будь-яких погодних умов, місто забезпечується водою, підтримується безперебійна робота об’єктів інфраструктури, а у випадку виникнення аварійних ситуацій – працівники КВП «Краматорський водоканал» оперативно їх ліквідовують.

Першим у Авангард-холі працівників підприємства з нагоди ювілейної дати привітав міський голова. «Краматорському водоканалу – 90 років. Це ціла історія, яка має особливу сторінку в житті нашого міста, в житті кожного його мешканця, – сказав Олександр Гончаренко, – ви готові виїхати на місце аварії, не дивлячись на час та погоду за вікном. Саме ви забезпечуєте життєдіяльність усього міста та залишаєтесь стратегічно важливим інфраструктурним підприємством, бо вода – це життя. Вітаю усіх працівників Краматорського водоканалу, які кожного дня забезпечують нас найнеобхіднішим – водою. Дякую за вашу плідну працю. Здоров’я вам та сил! Зі святом!»

Також до працівників міськводоканалу зі словами вдячності та подяки звернулись директор підприємства Володимир Яковенко, виконуюча обов’язки директора департаменту житлово-комунального господарства ДонОДА Ольга Соловей, голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Ірина Очеретько, начальники управлінь та директори комунальних підприємств Краматорської міської ради. Працівників підприємства та ветеранів було нагороджено почесними грамотами та подяками. Не забули гості і про подарунки для самого підприємства: ними стали проектор від міського голови та телевізор – від дружнього Комунального автотранспортного підприємства 052810.

Почесними гостями на святі були люди, які присвятили служінню в галузі водопостачання, більш ніж 30 років свого життя – ветерани КВП «Краматорський Водоканал». Закладені ними найкращі традиції, з гордістю і честю сьогодні продовжує молоде покоління підприємства.

Після урочистих заходів в Авангард-холі на набережній річки Торець відбулась концертна частина святкувань. Яскравими музичними виступами краматорців розважали хлопці з гурту Heartbeat brass band з міста Харкова, у самому саду Бернацького у рамках вечірнього променаду, організованого управлінням з гуманітарних питань, діяло місто майстрів, а кульмінацією свята стало шоу «Чистої води мистецтво», під час якого троє екстрималів за допомогою гідроциклів влаштували виконували незвичні акробатичні номери.