​​Краматорськтеплоенерго вимушено тимчасово припиняє подачу теплоносія споживачам


Через постійні ракетні удари окупанта по енергетичній інфраструктурі країни, та як наслідок – аварійні відключення та перепади напруги призводять до вимушених зупинок насосних станцій ТЕЦ. Також через це виникають гідравлічні удари в теплових мережах, що, своєю чергою, призводить до руйнування обладнання. 

Наразі Краматорська ТЕЦ тричі потерпала від аварійних відключень електроенергії. 

Електрики та тепловики докладають усіх зусиль для стабілізації ситуації. 

Після останнього обстрілу з боку рф у понеділок, та тривалого аварійного відключення електроенергії було здійснено злив теплоносія з будинків з верхньою розводкою опалення (температура атмосфери на той момент трималась на рівні -12 градусів за Цельсієм). 

Крім того, сьогодні о 12:00 станцію було зупинено для ліквідації наслідків аварії на паропроводах високого тиску котла. 

Поки на вулиці встановилась плюсова температура працівники  “Краматорськтеплоенерго” працюють над усуненням поривів, після чого буде виконано повторний запуск станції. Термін ліквідації наслідків аварії складе орієнтовно 4-5 діб.

Просимо з розумінням поставитись до складної ситуації, яка наразі виникла з опаленням міста. У разі виявлення місць поривів просимо надавати інформацію до Краматорського Контакт центру, за номерами телефонів 099-099-1505 або 1505.

Газ, світло, опалення – всі залучені для відновлення. 

Важко, але віримо, що вдасться.