Краматорські школярі розповіли про ветеранів у презентаціях та відеороликах

07.05.2020, 17:12, 93,

За ініціативи міського голови Андрія Панкова серед учнів Краматорська пройшов конкурс до Дня Пам’яті та Примирення і Перемоги у Другій Світовій Війні. Діти підготували презентації з розповіддю про своїх дідусів і бабусь, які воювали за визволення Батьківщини.

     Напередодні 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Управління освіти Краматорської міської ради, за підтримки міського голови Андрія Панкова, провело конкурс серед школярів. Учасників поділили на дві вікові категорії: 7-13 років; 14-17 років. А конкурсні роботи було представлено в двох номінаціях: «Кращий відеоролик» та «Краща відеопрезентація» про героїчних пращурів, які захищали країну.

     Перші місця отримали Ольга Шталь, 3-в клас ЗОШ № 5 (відео), Марія Борисовська, 8-а клас ЗОШ № 26 та Богдан Фідря 5-а клас КУГ.

     Переможці конкурсу отримали цінні призи: настільні ігри, флешки, фітнес-браслети, повербанки, акустичні колонки. Такий формат святкування було обрано не випадково – зараз у нашій країні введено обмежувальні заходи, спричинені пандемією коронавірусу COVID-19 у світі.