Краматорські рятувальники відпрацювали план дій під час ліквідації умовної пожежі у ресторанно-готельному комплексі “Сапфір”


Тактико-спеціальні навчання на об’єктах з масовим перебуванням людей – одне з важливих заходів забезпечення безпеки людей при виникненні пожежі або надзвичайної ситуації. Подібні заходи допомагають відпрацювати порядок і злагодженість дій як працівників установи, так і пожежних підрозділів у разі виникнення надзвичайної ситуації. Це дуже важливо, адже в екстрених ситуаціях для порятунку життя людей цінна кожна секунда.

 Так, 15 лютого нашими рятувальниками було проведено відповідні навчання на базі ресторанно-готельного комплексу “Сапфір” у  м. Краматорськ.

За легендою в банкетному залі ресторану сталося загоряння й пожежа почала поширюватися на інші приміщення. Виникла загроза життю та здоров’ю людей, які знаходилися в будівлі.

На місце події за лічені хвилини прибули пожежно-рятувальні підрозділи. Рятувальники одразу приступили до проведення розвідки та гасіння умовної пожежі. Під час розвідки місця пожежі на другому поверсі були виявлені співробітники готелю, які не змогли самостійно вибратись з будівлі. Вогнеборці вивели громадян на свіже повітря та надали першу домедичну допомогу. За кілька хвилин завдання з гасіння умовної пожежі було успішно виконано. В ході тренування були детально вивчені шляхи та під’їзди пожежних автомобілів до будівлі, перевірені джерела протипожежного водопостачання.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області