Краматорські рятувальники у складі робочої групи працюють над недопущенням пожеж у природних екосистемах


Спалювання сухої рослинності не приносить жодної користі, проте багато громадян щороку за допомогою багаття намагаються позбутися від торішнього сухостою. Але мало хто замислюється, що вогонь на присадибній ділянці або поблизу будівель може стати причиною загоряння та завдати шкоди, а то й повністю знищити будівлі. Розбурхане полум’я важко зупинити та постраждати може не тільки майно, а й сам палій або випадково громадяни, які опинилися на місці пожежі. І хоча співробітники ДСНС постійно нагадують про те, що робити цього ні в якому разі не можна, ситуація з палами залишається актуальною.

Тому робоча група, до якої увійшли краматорські рятувальники, представники патрульної поліції, Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради, керівники старостинських округів, щодня проводять профілактичну роботу серед місцевого населення. На черговий рейд, який відбувся 22 квітня у с. Ясногірка, також були запрошені представники ЗМІ.

У рамках проведеної роботи особлива увага зверталася на дотриманні вимог пожежної безпеки в частині, що стосується порядку та своєчасності прибирання території, прилеглої до будинків від сміття, сухої трав’янистої рослинності, неприпустимості розпалювання багать і спалювання сміття та інших горючих матеріалів на території міста. Також, рятувальники нагадали громадянам про адміністративну та кримінальну відповідальність за випалювання сухої рослинності.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області