Краматорські рятувальники спільно з представниками Патрульної поліції провели інтерактивний урок “День з поліцейським та рятівником”


Проводити з дітьми роботу про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та правил поведінки в екстремальних ситуаціях необхідно постійно, щоб виконання цих вимог увійшло в звичку.
З метою навчання підростаючого покоління правилам пожежної безпеки та діям на випадок пожежі або надзвичайної ситуації, рятувальники систематично проводять в закладах освіти показові заходи, навчальні евакуцаії, роз’яснювальні бесіди, вчать що робити та як надавати першу допомогу, якщо пожежа все ж таки трапилась.

Зокрема, 14 вересня для учнів ЗОШ №24 краматорські рятувальники спільно з представниками Патрульної поліції провели інтерактивний урок “День з поліцейським та рятівником”.

Зустріч почалася з бесіди, в ході якої гості нагадали школярам правила безпеки дорожнього руху, правила поведінки в разі пожежі, можливі причини її виникнення, а також, що при будь-якому загорянні або виникненні іншої надзвичайної ситуації, не варто розраховувати тільки на власні сили, а необхідно викликати рятувальників за телефонами «101» або «112 ».

Наступною частиною заходу стало знайомство школярів з пожежним автомобілем. Дітлахи змогли на власні очі побачити яким чином обладнаний автомобіль, для чого служить той чи інший інструмент, що використовує пожежний для боротьби з вогнем. І звичайно ж, кожен зміг відчути себе в ролі вогнеборця, примірявши елементи бойового одягу та зробити фото на пам’ять.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області