Краматорські рятувальники спільно представниками Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на одному з водоймищ міста


 Відпочинок біля води одна з найпопулярніших літніх розваг. Але незважаючи на систематичні попередження та звернення рятувальників до громадян, вони продовжують нехтувати правилами безпеки. Така безвідповідальність часто призводить до нещасних випадків. Так, з початку року на водоймах м. Краматорськ загинуло 3 особи.

      Фахівці ДСНС роблять усе можливе, щоб попередити можливі трагічні випадки й нагадують відпочиваючим прості правила безпеки під час відпочинку біля водоймищ. Так, 11 червня наші рятувальники спільно зі представниками Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на одному з водоймищ міста.

      В ході зустрічі фахівці ДСНС довели до відома громадян статистику нещасних випадків на водних об’єктах, розповіли, що основними причинами загибелі є: нехтування правилами безпечної поведінки, відпочинок в невстановленому місці, вживання алкогольних напоїв перед купанням, небезпечні ігри у воді, заплив за огороджувальні знаки.

      Додатково вогнеборці нагадали городянам про необхідність дотримання пожежної безпеки в місцях відпочинку.

      Окрему увагу рятувальники звернули на відпочивальників, які перебували з дітьми та на підлітків, які приходять на пляж без супроводу дорослих. Найчастіше діти свідомо порушують елементарні правила безпечної поведінки на воді. Дітлахи дуже полюбляють пірнати з пірсів, при цьому роблять вони це, навіть, у не облаштованих місцях. Деякі і зовсім не вміють плавати. Тому представники ДСНС в черговий раз звертаються до батьків з проханням безперервно контролювати свою дитину і не допускати знаходження дітей на водоймах без нагляду.

      Для більш детального ознайомлення з правилами безпечного відпочинку фахівці ДСНС надали співрозмовникам пам’ятки з правилами безпечної поведінки на водоймах та телефонами екстрених служб.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області