Краматорські рятувальники провели спільний рейд на водоймах міста


 Безпечне поводження громадян на воді під час відпочинку влітку – одна з головних турбот рятувальників, фахівці ДСНС роблять усе можливе, щоб цей відпочинок був безпечний. Одним із способів проведення такої роботи є профілактичні рейди у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

      Зокрема, 16 червня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради, патрульної поліції та інспектора ювенальної превенції Краматорського відділа поліції провели профілактичний рейд на водоймах міста.

      В ході заходу рятувальники довели до відома громадян статистику нещасних випадків на водних об’єктах, розповіли, що основними причинами загибелі людей на воді є нехтування правилами безпечної поведінки. Відпочинок в невстановленому місці, вживання алкогольних напоїв перед купанням, небезпечні ігри у воді, заплив за огороджувальні знаки – все це може привести до трагічного випадку. Додатково вогнеборці нагадали городянам про необхідність дотримання пожежної бепзпеки в місцях відпочинку.

      Особлива увага під час рейдів приділялась відпочивальникам, які перебували з дітьми та на дітей, які приходять на пляж без супроводу дорослих. Найчастіше діти не знають елементарних правил безпечної поведінки на воді, деякі і зовсім не вміють плавати, а все це може привести до трагедії. Тому рятувальники в черговий раз звертаються до батьків з проханням безперервно контролювати свою дитину та не допускати знаходження дітей на водоймах без супроводу дорослих.

      Для більш детального ознайомлення з правилами безпечного відпочинку фахівці ДСНС розповсюдили серед громадян інформаційні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні потопаючих.

12-й Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України
у Донецькій області