Краматорські рятувальники посіли перше місце у Першому Чемпіонаті міста з футзалу серед силових структур


Фізична культура та спорт в житті кожної людини має вагоме значення, а для рятувальників підтримувати відмінну фізичну форму дуже важливо. У своїй діяльності співробітники ДСНС виконують складні завдання з порятунку людей та ліквідації різних надзвичайних ситуацій, тому й  урізноманітнюють свій відпочинок корисними спортивними заняттями.

Зокрема, співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області із задоволенням прийняли участь у  Першому Чемпіонаті міста з футзалу серед силових структур. У Чемпіонаті, який проходив у м.Краматорськ за сприяння Громадської спілки «Федерація футболу Краматорська» та Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, прийняли участь 7 команд.

Змагання проходили протягом трьох тижнів, у гострій боротьбі за першість, адже ніхто з учасників не хотів віддавати перемогу супернику.

А 29 лютого, у вирішальний день Чемпіонату відбулися найцікавіші поєдинки. За підсумками півфінальних ігор рятувальники виявилися сильнішими ніж команда ДБР, а команда Прокуратури Донецької області вправнішою за Дружківське відділення поліції. Після цього команди зіграли фінальні ігри, у підсумку яких й визначились переможці змагань.

Заключна гра виявилася інтригуючою та видовищною. Вирішальний гол був забитий буквально за 10 секунд до фінального свистка! Команда ДСНС з рахунком 3-2  виграла у команди Прокуратури Донецької області.

Так, перше місце здобули представники ДСНС, другою стала команда Прокуратури Донецької області, а співробітники Дружківського відділення поліції посіли третє місце.

Окрім цього, представника команди ДСНС визначили як найкращого бомбардира.

Чемпіонат пройшов динамічно та видовищно. Всі учасники змагань отримали задоволення від чудового спортивного дійства та показали гарну фізичну форму і наполегливий характер, якості, притаманні справжнім чоловікам!

Колектив ДПРЗ-12 щиро вітає наших спортсменів із заслуженою перемогою та бажає подальших успіхів!