Краматорські рятувальники нагородили учня, який посів 3 місце у Всеукраїнському дитячому Літературному конкурсі на протипожежну та техногенну тематику “Щоб не трапилось біди — обережним будь завжди”


23 червня до 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, з батьками та сестричкою, завітав учень Ліцею №4 “Успіх” м. Краматорськ Єгор Дремльов, який посів 3 місце у Всеукраїнському дитячому Літературному конкурсі на протипожежну та техногенну тематику “Щоб не трапилось біди — обережним будь завжди”. Начальник загону Микола Коломієць щиро привітав хлопчика із призовим місцем, побажав творчої наснаги, у наступному році вибороти перше місце, хороших оцінок у школі, віри у власні сили, і звичайно ж бути завжди обережним!

      Крім того, для маленького гостя рятувальники приготували сюрприз: із дотриманням карантинних заходів,  провели невелику екскурсію, під час якої фахівці ДСНС ознайомили школяра з мужньою та героїчною професію рятівника, з тим, в яких умовах доводиться працювати бійцям Державної служби з надзвичайних ситуацій, рятуючи людські життя. Під час бесіди співробітники Служби порятунку наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки, адже безпека власного життя понад усе.

      Але найбільший захват у дітлахів, звичайно, викликав пожежний автомобіль. Єгор дізнався багато цікавого: чим укомплектований пожежний автомобіль, для чого рятувальникам спеціальний костюм, якими засобами користуються під час гасіння пожежі. Але його захват  став ще більше, коли рятувальники дозволили посидіти всередині пожежного автомобіля та приміряти елементи бойового одягу.  

      Зустріч відбулась у дружній та позитивній атмосфері. Подякувавши рятувальникам за екскурсію, гості поїхали додому отримавши не тільки подарунки,  а й гарний настрій та чудові спогади.