Краматорські рятувальники нагадують про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті


З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи, під час яких спілкуються з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Як правило, основними причинами таких пожеж є: необережне поводження з вогнем (в тому числі, при палінні), несправність електрообладнання, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електронагрівальних приладів.

Так, 13 січня краматорські рятувальники поспілкувались з місцевими жителями в місцях масового перебування людей.

В ході превентивної роботи фахівці Служби порятунку зауважили на тому, що з настанням опалювального періоду, домовласникам рекомендується встановити суворий нагляд за станом приладів опалення та режимом їх експлуатації. Рятувальники нагадали громадянам, що при експлуатації пічного опалення, пожежі найчастіше відбуваються в результаті перекалу печей, появи у цегляній кладці тріщин, в результаті застосування для розпалювання горючих і легкозаймистих рідин.

Також, фахівці ДСНС наголосили на необхідності систематичної перевірки справності електромережі та неприпустимості застосування різних видів нестандартних або несправних нагрівальних приладів.

Велику увагу співробітники ДСНС приділили й запобіганню нещасних випадків серед дітей, закликаючи батьків у жодному разі не залишати дітей без нагляду та постійно навчати їх правилам безпеки життєдіяльності,  першочерговим діям та вмінню правильно відреагувати у разі пожежі,

Для закріплення отриманої інформації рятувальники серед містян  розповсюджують листівки з правилами пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області