Краматорські рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в природних екосистемах


Незважаючи на численні попередження співробітників ДСНС, громадяни продовжують нехтувати елементарними правилами пожежної безпеки: розводять багаття на присадибних ділянках і залишають їх без нагляду. Такі дії призводять до виникнення масштабних пожеж. Рятувальники постійно наголошують, що під час спалювання сміття чи залишків сухої рослинності, розведення багать під час відпочинку на природі – вогонь може перекинутися на житлові споруди й може створити не аби яку загрозу для життя та здоров’я інших людей.

      Тому, з метою попередження пожеж в природних екосистемах фахівці ДСНС регулярно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Так, краматорські рятувальники спілкуючись з місцевими жителями розповіли їм про причини виникнення пожеж в екосистемах та нагадали порядок дій у випадку виявлення загоряння на відкритій території.

      Під час роз’яснювальної роботи співробітники Служби порятунку роз’яснили громадянам про небезпеку розведення багаття у непристосованих для цього місцях. Також розповіли про заборону кидати недопалки на суху лісову підстилку, залишати після себе сміття або незагашене вогнище.

      Рятувальники акцентували увагу співрозмовників на те, що особи, винні в порушенні правил пожежної безпеки, в залежності від характеру порушень і їх наслідків, несуть як адміністративну так і кримінальну відповідальності.

12-й Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України
у Донецькій області