Краматорські рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки


На території Донецької області майже щодня вилучають та знешкоджують вибухонебезпечні предмети. Тому, краматорські рятувальники систематично проводять інформаційно-роз`яснювальні бесіди щодо безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Так, в ході таких зустрічей співробітники ДСНС розповіли як можна розпізнати небезпечну знахідку, роз’яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Підкреслили, що для того щоб убезпечити себе та своїх близьких – в жодному разі його не можна пересувати, розбирати, кидати або нагрівати. Перш за все необхідно повідомити про свою знахідку за номерами “101” або “102”. Тому що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці.

Також, рятувальники нагадали дорослим про необхідність постійно проводити роз`яснювальні бесіди з дітьми, тому що граючи та не підозрюючи нічого поганого, діти можуть випадково натрапити на небезпечну знахідку, заподіяти шкоду собі та оточуючим, а вибухові речовини, також можуть бути замасковані під інший предмет або іграшку.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області