Краматорські родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори

19.06.2020, 13:21, 102,

51 краматорська родина, що перебуває у складних життєвих обставинах, отримала допомогу у формі продуктових наборів. Всього управлінням з гуманітарних питань та службою у справах дітей Краматорської міської ради було передано 324 продуктових набори. Допомога надавалась згідно розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, за рахунок субвенції з обласного бюджету.

     На Донеччині передбачена субвенція з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів особам, які отримують соціальну послугу догляду вдома у відділеннях соціальної допомоги територіальних центрів соціального обслуговування, центрах надання соціальних послуг, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служб у справах дітей, та багатодітним сім’ям.

     Служба у справах дітей Краматорської міської ради повідомляє, що в рамках виконання цього розпорядження з обласного бюджету виділено субвенції на суму 28800 грн. для придбання 72 продуктових наборів. Затверджено списки 18 родин, в яких мешкає 65 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку служби у справах дітей Краматорської міської ради. Продуктові набори були доставлені за місцем проживання.

     Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради повідомляє, що в рамках виконання цього розпорядження, управлінням була проведена робота з видачі натуральної допомоги у формі продуктових наборів багатодітним сім’ям. З обласного бюджету було виділено 100800 грн. субвенції на придбання 252 продуктових наборів. Вони були розподілені серед багатодітних малозабезпечених родин, які виховують найбільшу кількість неповнолітніх дітей. Найменша кількість таких дітей в одній родині склала сім, найбільша – 12.