Краматорські депутати звернулись до правоохоронців щодо правомірності дій ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз»

10.03.2021, 13:05, 638,

Приводом для звернення стали неправомірні, на думку депутатів та влади міста, дії газовиків, які упродовж вихідних днів 6 та 7 березня масово відключали від газопостачання котельні Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» (ОКП «ДТКЄ»), та Краматороськміжрайтепломережі (КМРТМ), зокрема.

«Неправомірним діям облгазівців ми були вимушені протистояти усі вихідні. Синоптики озвучували невтішні прогнози, вночі очікувалось сильне похолодання, тому ми, разом із депутатами міської ради, представниками облдержадміністрації були просто вимушені відновити газопостачання котелень КМРТМ, – наголосив міський голова Олександр Гончаренко, – аби теплові мережі наших комунальних установ і близько двох сотень житлових будинків не почали промерзати. Відновлення опалення, у такому випадку, зайняло б тривалий час. Тепер ми переходимо до наступного етапу – просимо правоохоронні органи дати належну правову оцінку подіям, що мали місце напередодні».

 Відповідне звернення було підтримано усіма присутніми депутатами одностайно. Відтепер, за словами начальника юридичного відділу виконкому правоохоронці мають 30 днів, аби надати відповідь. У випадку будь-яких змін в процесуальному керівництві правоохоронці повідомлятимуть про них міську владу та депутатів.