Краматорські депутати затвердили бюджет на 2021 рік

23.12.2020, 13:37, 1134,

Сьогодні під час другого засідання II сесії Краматорської міської ради, депутати 29 голосами «за» затвердили головний фінансовий документ міської територіальної громади на наступний рік.

Доходна частина бюджету склала (з трансфертами) 1, 5 млрд. грн., видатки бюджету – 1, 5  млрд. грн.  82 % від загального фонду бюджету складають захищені статі. Розмір бюджету розвитку  склав 203 млн. грн.

Голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності  Генадій Суков зазначив, що проєкт бюджету було детально розглянуто на цій комісії, та кожне зауваження депутатів було враховано. «Поки що не дуже зрозуміло, як саме буде виконуватися бюджет у зв’язку з нестабільною ситуацією, але у будь-якому разі у подальшому за необхідністю буде відбуватися коригування», – зазначив депутат.

Цьогорічний бюджет було не виконано – через пандемію корона вірусу у 2020 міський бюджет станом на 1 грудня недоотримав  41,5 млн. грн. «Це було боляче, але ми витримали цей удар. Частина витрат була скорочена, але усі зобов’язання відносно захищених статей бюджету було виконано,  – зазначив міський голова . – Зараз ми працюємо над збільшенням доходної частини. У нас є шляхи і є напрямки для роботи. Ми плануємо залучити додаткові надходження  НДФЛ (податок на доходи з фізичних осіб) від 100-150 млн. грн. Це ряд підприємств, які планують змінити місце реєстрації , а, отже,  почнуть сплачувати податки у місцевий бюджет».