Краматорські депутати вирішували, чи встановлювати БМД у сквері Героїв

24.06.2020, 17:39, 60,

Сьогодні, 24 червня, відбулось засідання чергової 70-ї сесії Краматорської міської ради, під час якого депутати розглянули питання, що стосуються життєдіяльності міста, зокрема внесли необхідні зміни до постійно діючих та тимчасових програм, міського бюджету, затвердили придбання чотирьох квартир для дітей-сиріт та погодили передачу залізобетонних шпал для потреб прикордонників.

Також, сьогодні депутати затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя 2020 року – документу, що фактично регламентує діяльність депутатського корпусу, визначає тематику та порядок проведення чергових сесій та питання, що перебувають у фокусі роботи постійно діючих депутатських комісій.

Прикордонники оперативно-військового управління східного регіонального управління Державної прикордонної служби України отримають безоплатно 100 залізобетонних шпал, що залишились після демонтажу трамвайних колій у Краматорську. Вони будуть використані для облаштування та ремонту фортифікаційних споруд та бліндажів, які допомагають зберігати життя та здоров’я військовослужбовців.

Депутати виключили з порядку денного питання про перепрофілювання ЗОШ № 28 у зв’язку з тим, що питання не пройшло попередній розгляд на виконавчому комітеті, а також вдруге відмовились надавати землю для будівництво багатоповерхового житлового будинку Службі Безпеки України аргументуючи це тим, що місце вибране невдало. У свою чергу міський голова Андрій Панков повідомив, що земля, обрана управлінням СБУ, має цільове призначення, а саме – для житлової забудови. Та все ж, цих аргументів для депутатів виявилось недостатньо.

Не погодились депутати і з пропозицією відділу комунального господарства виділити 500 тисяч гривень на встановлення пам’ятного знаку «Бойова машина десанту» у Сквері Героїв. На думку деяких депутатів, пам’ятний знак зайняв би достойне місце біля входу до майбутнього військового ліцею. Міський голова ж, у свою чергу, звернув увагу депутатів, що у сквері Героїв пам’ятник міг би теж зайняти гідне місце. «Неподалік є пам’ятник «Пушка», також поруч вічний вогонь. Бойова машина б наочно показувала зв’язок поколінь та шану усім героям – і минулим, і тим, котрі і сьогодні живуть серед нас та безпосередньо брали участь у звільненні нашого міста від проросійських бойовиків у 2014 році», – підкреслив Андрій Панков. Однак гроші вирішили перерозподілити на роботи з ремонту тротуару по вулиці О.Тихого між мікрорайоном Станкобуд та підземним переходом поруч з зупинкою «КЗВВ».

Інша частина питань цієї сесії, як і завжди, стосувалась питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва.