Краматорські чиновники їздили переймати досвід колег з Маріуполя

24.12.2020, 22:36, 1573,

 Сьогодні за розпорядженням міського голови Краматорська Олександра Гончаренка  із робочим візитом у Маріуполі побувала делегація краматорців у складі начальника відділу транспорту, зв’язку та енергетики міськвиконкому Олени Бахметьєвої, директора КП “КТТУ” Андрія Літвіненка, депутата Краматорської міської ради, голови постійної комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, Андієм Татьянком на чолі з заступником міського голови Андрієм Безсонним.

У фокусі уваги була робота Маріупольського міського комунікаційно-контактного центру – це щось на кшталт нашої диспетчерської служби КП СЕЗ 15-05 та вивчення досвіду впровадження у місті нової транспортної моделі.

Орієнтовно влітку 2021 року у Краматорську має відбутись конкурс на обслуговування усіх міських маршрутів і вже сьогодні міська влада нашого міста переконана – проводити його треба за новими маршрутами. Але цьому має передувати велика дослідницька робота, метою якої має стати оптимізація мережі громадського транспорту міста. Сьогодні Маріуполь вже робить впевнені кроки у цьому напрямку і може стати гідним прикладом для нашого міста. Нову транспорту модель у Маріуполі почали впроваджувати восени цього року. Понад півроку її розробляла консалтингова компанія «A + С України», у рамках співпраці з міжнародною фінансовою корпорацією IFC. Транспортна модель дозволить комплексно підійти до вирішення логістичних проблем всередині міста.

Також делегація познайомилась із роботою міського контактно-комунікаційного центру Маріуполя – 15-55. За коротким номером жителі міста можуть звертатися з усіх питань компетенції міської ради, в тому числі: аварійних ситуацій, питань житлово-комунального господарства, боротьби зі стихією, роботи громадського транспорту та ін. Сьогодні така диспетчерська служба у Краматорську працює на базі Комунального підприємства “Служба єдиного замовника”, щоправда маріупольці трохи, випередили нас, значно просунувшись у розробці регламентів взаємодії служб за заявами контакт центру, для поліпшення комунікації з містянами застосовують сучасні методи – наприклад у телеграмі, за допомогою чат-боту “Назар” можна не тільки залишити заявку, а й заздалегідь отримати сповіщення про планові чи аварійні ситуації за конкретною адресою.

 “Ми ставимо собі за мету зробити сферу ЖКГ більш дружньою до мешканців міста, – підкреслює Андрій Безсонний, – розумію, що іноді комунальні служби реагують довго, іноді доволі різкі у своїх висловлюваннях, але наша мета – налагодити якісну комунікацію по лінії людина-служба. І для цього ми будемо переймати найкращий досвід у колег зі всієї України”.