Краматорські борці здобувають нові перемоги

Полугодие

🤼‍♂️ 11-12 травня у Львові відбувся кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени країни. Краматорськ представляли відомі брати Євтушенко.

🥈 У вазі до 72 кг виступав Владислав. Здобувши впевнені перемоги над представниками Вінниці, Рівного та Харкова, він вийшов у фінал, де зустрівся з титулованим Київським борцем Артуром Політаєвим. У запеклій боротьбі Влад поступився і став срібним призером кубка України.

🥉 У вазі до 67 кг виступав його старший брат Максим. В першій сутичці наш спортсмен поступився майбутньому чемпіону із Закарпаття з мінімальним рахунком, але у втішних поєдинках здобув перемоги та став бронзовим призером!

👏 Вітаємо хлопців та тренера Олега Івановича Євтушенко з гарним результатом і бажаємо нових вагомих здобутків на спортивному просторі.