«Краматорська тепломережа» готується до опалювального сезону та встановлює теплолічильники

14.09.2021, 20:51, 124,

Сьогодні міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів виїзну нараду з приводу підготовки до опалювального сезону КП «Краматорська тепломережа».


Наразі тривають ремонті роботи з відновлення теплотраси на вул. Д. Мазура – це досить складний відрізок шляху, де проходить багато комунікацій та автодорога. Спеціалістам вдалося виконувати роботи без зупинки руху автомобілів та відключення інфраструктурних комунікацій мешканців сусідніх будинків.


Закінчується встановлення теплолічильників біля кожного багатоквартирного будинку за кошти міського бюджету та власні кошти підприємства. До початку опалювального сезону 31 прилад буде встановлено на усіх будинках в Старій частині Краматорська, що обслуговує «Краматорська тепломережа», і це буде перша в місті теплопостачаюча організація, що виконає цей вид робіт у повному обсязі.


Олександр Гончаренко також поспілкувався з мешканцями, вислухав їх побажання та пропозиції. Найближчим часом відповідальні міські служби розглянуть ці звернення більш детально.