Краматорська міська рада здійснює закупівлю квартир на вторинному ринку за кошти субвенції з обласного бюджету для забезпечення службовим житлом військовослужбовців військової прокуратури об’єднаних сил


Придбаються три квартири наступною площею:

1 (одна) квартира – житловою площею до 27,3 кв.м;

1 (одна) квартира – житловою площею до 40,95 кв.м;

1 (одна) квартира – житловою площею до 54,6 кв.м;

Умови придбання житла:

Вартість запропонованого житла не повинна перевищувати опосередкованої вартості спорудження житла в регіоні на 2020 рік.

Житло повинно бути впорядкованим, придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, а саме: забезпечено електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням, санітарно-технічним обладнанням, газовою (електричною) плитою та обладнено приладами обліку електро- та водопостачання.

Придбання житла здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом укладання договору купівлі–продажу.

Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів покладається на Продавця.

Оплата за придбане житло здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу протягом 15 робочих днів шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

– заяву про продаж квартири із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи, місця проживання, номера телефону;

-пропозицію щодо вартості, за яку продається житло;

– рецензований звіт про незалежну оцінку вартості житла;

-виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб);

-засвідчені, в установленому порядку, копії установчих документів (для юридичних осіб);

-копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

-копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;

– копію технічного паспорту на квартиру;

– копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги;

-у разі наявності заборгованості гарантійний лист з зобов’язанням сплатити заборгованість до укладання договору купівлі-продажу.

Заявки від продавців житла подаються до відділу комунальних ресурсів та самоврядного контролю Краматорської міської ради протягом 10 робочих днів з дня опублікування в газеті «Краматорська правда» за адресою: м. Краматорськ, площа Миру, 2 каб. 222 (будівля виконкому) з 8.00 до 17.00 . Телефон для довідок: 42-19-88.