Краматорська міська рада закликає долучатися до боротьби з коронавірусом усіх небайдужих


 Сьогодні відбулася зустріч заступників міського голови із представниками БФ «Карітас Краматорськ».

     Цей Благодійний фонд був зареєстрований в 2015 році та входить у мережу міжнародних організацій Caritas, що діють у 150 країнах світу. Фонд надає допомогу найбільш вразливим категоріям населення, реалізує програми, що сприяють розвитку стійкості та самодопомоги громад Донецької області, а також працює над системними змінами щодо покращення соціальних послуг. Обсяг допомоги, наданий за 5 років, становить понад 45 млн. гривень.

     Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії та співпраці, залучення благодійного фонду до допомоги тим мешканцям міста, хто цього потребує та працівникам медичних закладів. Наразі розробляються варіанти як збору благодійних внесків на спеціальному рахунку і подальшому придбанню необхідних засобів, так і інша допомога – наприклад, поставки вже у вигляді ліків, обладнання, захисних костюмів, або транспортування продовольчих наборів для малозабезпечених краматорчан.

     Також була обговорена ідея створення єдиного координаційного центру, який об’єднає зусилля усіх волонтерських та громадських організацій. Результатом зустрічі стане підписання меморандуму про співпрацю найближчим часом.