Краматорська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення замовника будівництва доступного житла в м.Краматорськ


Краматорська міська рада в особі управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради повідомляє про результати проведення конкурсу на визначення замовника будівництва доступного житла в м.Краматорськ. Відповідно до положень конкурсної документації з визначення замовника будівництва доступного житла в м.Краматорську, затвердженої Протоколом засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення замовника будівництва доступного житла від 19.10.2021 року № 1, 26.10.2021 року відбувся конкурс з визначення замовника будівництва доступного житла в м.Краматорськ.

Станом на 17.00  25.10.2021 року конкурсною комісією зафіксовано надходження однієї конкурсної пропозиції від Міжнародної організації з міграції (МОМ), Представництва в Україні. Конкурсну пропозицію подано у визначений умовами конкурсу термін, оформлено належним чином та допущено до участі в конкурсі. При розгляді конкурсної документації на предмет відповідності умовам вимогам конкурсної документації, повноти та якості наданих візуалізацій, склад конкурсної документації та заявлені в ній техніко-економічні показники визнані такими, що відповідають вимогам конкурсу. За результатами оцінки конкурсної пропозиції, комісією прийнято рішення про визначення Міжнародної організації з міграції (МОМ) переможцем конкурсу на підставі відповідності пропозиції всім необхідним кваліфікаційним критеріям, дотримання умов конкурсу та виконання усіх передбачених порядком проведення конкурсу з визначення замовника будівництва доступного житла умов.

За результатами конкурсу складено та затверджено Протокол засідання конкурсної комісії від 26.10.2021 року №2, який надіслано на адресу переможця та належним чином затверджено уповноваженим представником Міжнародної організації з міграції. Відповідно до Положень рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради від 06.10.2021 року № 1282 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення замовника будівництва доступного житла», організатором конкурсу – управлінням капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради – для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Краматорської міської ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради щодо затвердження результатів конкурсу.