Краматорська міська рада на умовах співфінансування з обласним бюджетом здійснює закупівлю квартир на вторинному ринку для забезпечення житлом дітей- сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартир-ному обліку.


Придбаються наступні квартири: 

  • 6 квартир – однокімнатних.

Умови придбання житла: 

Вартість запропонованого житла не повинна перевищувати опосередкованої вартості спорудження житла в регіоні на 2021 рік.

Житло повинно бути впорядкованим, придатним для проживання та відповідати встановленим санітарно-технічним вимогам, а саме: забезпечено електроенергією, водопроводом, каналізацією, опаленням, санітарно-технічним обладнанням, газовою (електричною) плитою та обладнано приладами обліку електро- та водопостачання.

Житлова площа житла  повинна відповідати нормам, встановленим законодавством.      

Придбання житла здійснюється відповідно до цивільного законодавства України шляхом укладання  договору  купівлі–продажу.

Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу  та сплатою передбачених законодавством податків, зборів, платежів покладається на Продавця.         

Оплата за придбане житло здійснюється Покупцем після укладання договору купівлі-продажу протягом 15 робочих днів шляхом безготівкового розрахунку.

Для розгляду пропозицій Продавець надає наступні документи:

  • заяву про продаж квартири із зазначенням найменування юридичної особи, прізвища та ініціалів її керівника, місцезнаходження, номера телефону для юридичних осіб, або прізвища та ініціалів фізичної особи,  місця проживання, номера телефону; 
  • пропозицію щодо вартості, за яку продається  житло;   
  • рецензований звіт про незалежну оцінку вартості житла;
  • виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб);
  • засвідчені, в установленому порядку, копії установчих документів (для юридичних осіб);
  • копії паспорта фізичної особи та реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);                                         – копії свідоцтва про право власності, копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або інших документів передбачених законодавством, які підтверджують право власності на нерухоме майно;
  • копію технічного паспорту на квартиру;  
  • копії квитанцій про оплату за житлово-комунальні послуги;  
  • у разі наявності заборгованості –  гарантійний лист з зобов’язанням сплатити заборгованість до укладання договору купівлі-продажу.

Заявки від продавців житла приймаються протягом 20 календарних днів з дня розміщення оголошення на сайті Краматорської міської ради та у засобах масової інформації до управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради за адресою: м. Краматорськ, бул.Машинобудівників, 23, приймальня з 8.00 до 17.00.

Телефон для довідок: 42-19-88.