Краматорська громада за підтримки USAID розпочала роботу над стратегією розвитку

02.06.2021, 12:57, 340,

Краматорська громада крокує до змін. А яким Краматорськ бачиш ти? Ми бачимо його розвиненим, комфортним та зручним містом, де кожен буде почувати себе у безпеці та зможе отримувати якісні та зручні сервіси і послуги. Краматорська міська рада у партнерстві з проєктами USAID «Економічна підтримка Східної України» та «Демократичне врядування у Східній Україні» розпочинає роботу над розробкою Стратегії розвитку Краматорської міської територіальної громади до 2027 року.

«Ми прагнемо налагодити консультативний процес, щоб в результаті отримати чіткий та прийнятний план сталого розвитку громади – документ, який відображає нові амбітні цілі розвитку міста, підкреслює його конкурентні переваги на підставі існуючих природних, матеріальних, фінансових, економічних, трудових, соціальних, інтелектуальних ресурсів. При належній організації та об’єднанні зусиль, цей документ стане планом для вирішення проблем місцевого розвитку», – зазначає міський голова Олександр Гончаренко.

Наразі триває важлива фаза «Діагностика стану громади», що стане підґрунтям для аналізу та висновків щодо можливостей та потенціалу її розвитку.  Також розпочато опитування мешканців Краматорська, лідерів громадської думки, керівників підприємств та підприємців.

«Ми проводимо опитування для визначення основних проблем, які існують у громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Думка кожного мешканця обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань, – підкреслює Олександр Гончаренко. –  Від вашої активності і небайдужості, шановні жителі громади, залежить майбутній шлях нашого краю!»

Вже сформовано Комітет з розробки Стратегії, до складу якого увійшли представники міської ради, старостинських округів, депутатських комісій. Долучилися до роботи представники торгово-промислової палати та бізнесу, громадських організацій, вищих навчальних закладів міста. Розпочата робота над створенням профілю громади. Наступним кроком стане обрання напрямків стратегічного розвитку. Зараз формується майбутнє бачення розвитку міста на найближчі десять років. Кожен мешканець Краматорська має унікальну можливість приєднатися до створення стратегії. Усе, що потрібно, аби ваша думка була врахована для визначення пріоритетів – заповнити анкету, яка розміщена на сайті міської ради, за посиланням – https://cutt.ly/7njLYcY.

Чекаємо на ваші відповіді до 20 червня. Вони допоможуть сформувати основні напрямки розвитку міста та розпочати їх публічні обговорення. Долучайтеся до опитування та зробіть можливим втілення вашого бачення майбутнього громади. Яким буде Краматорськ – вирішуєш саме ти!